Kolloidal Gümüş Suyu Kullanmak İstiyorsanız Bu Bilgileri Dikkate Alınız.

Gümüş suyu kullanmak istiyorsanız bazı önemli bilgileri dikkate almamız gerekiyor;

Gümüş Suyu, gümüş partiküllerinin boyutları nano ve monoatomik olması nedeni ile hücrelerin içine girebilir.

Gümüş suyu kullanmak isteyenler gümüş partiküllerinin boyutları nano ve monoatomik boyutlarda olması gerektiğini bilmelidir.
Gümüş suyu kullanmak ve fayda görmek istiyorsanız, partiküllerin nano ve ya monoatomik boyutlarda olması gerekir.

Evde yapılan ve ya laboratuvar ortamında yapılmayan bir  gümüş suyu kullanmak vücut için toksin madde olup hücre zarından geçemez bu yüzden dolayı evde yapılan gümüş suyu çok tehlikelidir.

Merdiven altı üretilen sularda ölçüm yapılması olanaksızdır.
Her hangi bir sağlık onayı veya ruhsatlandırma bulunmayan ürünlerin insan sağlığı için çok büyük tehdit oluşturur.
Gümüş suyu kullanmak istiyor iseniz, sosyal medyada satılan ürünlerin bir çoğu ruhsatsız ve sağlık onayı olmadıkları için çok dikkat etmemiz gerekir.
Bazı sayfalar ellerinde hiç bir yeterli çalışma, gerekli bilgi ve olması zorunlu yerlerden onay almadan sosyal medya üzerinden satış yapabilmektedir. Sadece satış yaptıkları telefon numaraları olan,  adres bilgileri, nerede üretildikleri hakkında doğru bir bilgi yok. Yani gümüş suyu kullanmak isteyen bir insan, bu ürünlerden zarar gördüğünde karşılarında muhatap olacakları hiç kimseyi bulamamaktadır.

Gümüş suyu bakteri ve virüslerin içerisine girerek onları parçalar ve  yararlı hücrelere zarar vermeden direkt zararlı hücreleri hedef alır.

Parçalanan gümüş kaplı bakteri ve virüsleri vücudumuz kolaylıkla dışarı atabilir.
650 farklı bakteri ve virüse karşı son derece etkilidir. Kısa tabirle etki edemeyeceği zararlı organizma yok denilebilir.

Dikkat edilecek en önemli bir konu da 99,99 ayarında saf gümüş kullanılmalıdır.
Her hangi bir yerden bulacağınız gümüşlerle yapılamayacak işlemdir.
Mutlaka laboratuvar ortamında uzmanlarca hazırlanmalıdır.

Gümüş suyu yapmak için distile su kullanmalısınız yani musluk suyu ile yapılmamalıdır. Piyasada ve eczanelerde satılan saf sular bekledikçe bakteri üretir. 0.001 mikrosiemens değerinde ve Ph değerinin 8 üzerinde olması gerekmektedir. Böyle bir su ancak laboratuvar ortamında hazırlanıp hemen kullanılmalıdır.

Saf Suyu ev ortamında elde etmeniz mümkün olamayan bir durumdur mutlaka laboratuvar ortamında elde edilmelidir.

Gümüşleri elektrolize etmek için düşük voltaj en uygundur, bu voltaj değerini ancak ve ancak laboratuvar ortamında profesyonel olarak elde edebilirsiniz.
Elektroliz oldukça gümüş  kararacaktır bunları temizlemek için mutlaka steril bir ortam olması gerekmektedir bunu yine laboratuvar ortamında elde edebilirsiniz.

Kolloidal Gümüş Suyunu yaparken TDS metre ile ölçüm yapılmaktadır, PPM değeri tam olarak ölçülebilmektedir.

Monoatomik Gümüş Suyu TDS metre ile ölçülemez.  Ölçüm için çok gelişmiş olan elektronik mikroskoplarda ölçülebilir.

Gümüş suyu kullanmak isteyenler elde edilen bu doğal ürünü ışık ve güneş almayacak şekilde oda sıcaklığında saklanmalıdır.
Buzdolabına koymayınız, güneş altında bırakmayınız.

 

Kolloidal Gümüş Suyu Kullanmak İstiyorsanız Bu Bilgileri Dikkate Alınız.” için 2 yorum

  • 9 Kasım 2018 tarihinde, saat 19:34
    Permalink

    Arkadas her sey labaratuvar ortaminda yapilmali olculmeli uretilmeli derken. Evde uretmeye calismayin. Bizden satin alin diyorsunuz heralde .baliklari gosteren degil balik tutmayi ogreten insanlar oldugunuza ikna olsak satinda aliriz sorun degil. Bu ticari kaygilar ile kendi reklamini yapan kisilere nedense merdiven alti uretim yapanlar gibi guvenilmemesi gerektigi kanisindayim. Hadi sende saf gumus yerine baska alasimlar katiyorsan ucuza maal etmek icin . Hadi ben yinede emin olmak icin kendim uretmek istiyorsam . Birakin su milleti korkutmayi !!!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.