KOLLOİDAL ATIN SUYU NEDİR

Kolloidal ALTIN içte ve dışta güvenle kulllanılabilen bir madendir.
Kolloide ait minik altın partikülleri, hücre membranlarından kolayca nüfuz eder ve çeşitli sağlık sorunlarında sorunu hafifletmeye yönelik olarak etkili bir şekilde çalışırlar.

Aşağıda bir kaç faydasına bakalım:
Artrit nedeniyle oluşan eklem ağrısı ve iltihabı azaltmak için koloidal ALTIN kullanılması tavsıye edilir. Eklemdeki şişme rijitliğe neden olan ve eklem hareketliliğini etkileyen romatoid artrit vakalarında da olumlu sonuçlar alınmış.Düzenli kullanıldığında ağrı hafiflediği ve eklemlerin normal hareketi kısa bir süre içinde eski haline geldiği gözlemlenmiştir.
Koloidal ALTIN vücudumuzun hücreleri için doğal uyaran olarak işlev yapar. Beyindeki sinir hücreleri arasındaki elektrik sinyallerinin iletimi artarken ve zihin uyanır ve konsantrasyon artar
Bir ay düzenli olarak alındığında, IQ düzeyinde artış olduğu gözlemlenmiştir. Kolloidal ALTIN, beynin sağlıklı bir şekilde çalışması için konsantrasyon eksikliği ve hafıza kaybı gibi sorunlarla karşılaşanlara faydalı olduğu kanıtlanmıştır. 
Koloidal ALTIN gergin sinirler üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Kolloidal ALTIN kullanmaya başlandığında, sakinlikleştikleri görülmüş. Bu sakinleştirici etki, zihinsel strese karşı rahatlama sağlar. Depresyon ve anksiyete belirtileri için kolloidal altın kullanımı önemli sonuçlar ortaya koymuştır.
Parkinson hastalığı gibi diğer beyin ve sinirsel hastalıklarda alternatif bir ilaç olarak kullanılmıştır. 
Sindirim sistemi düzgün çalışmadığında kilo alırız.Bağırsaklarda sindirilmeyen gıdalar vücut ağırlığının artmasından sorumludur. Kolloidal ALTIN alındığında, sindirim sürecini kolaylaştırı ve obeziteyi azaltır.
19. Y.Y buyana , alkolizm tedavisinde kullanılmıştır. Bugün, nikotin, uyuşturucu, kafein vb. bağımlılıklarda tedavi amaçlı kullanılır. 
Koloidal ALTIN , cilt bozukluklarını tedavi etmek içinde merhem şeklinde topikal olarak kullanılır. Egzama, mantar enfeksiyonları, deri döküntüleri, yaralar, deri yanıkları vb.rahatsızlıklarda faydası görulmüştür. Anti-aging cilt bakım ürünlerinde de bileşen olarak kullanılır. Hücreleri yeniler cildin yitirilmiş elastikiyet özelligini geri kazandırır.
Temel olarak, koloidal altın doğasında toksit değildir ve herhangi bir yan etkisi yoktur.Fakat aşırıya kaçıldığı durumlarda ALTIN zehirlenmeleri yasanabir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.