Kolloidal Gümüş Suyu

İnsan oğlunun yüzyıllardır bildiği ve tedavi amaçlı kullandığı gümüş suyu, 1939’lu yıllarda antibiyotik ilaç üreten firmaların baskı yüzünden yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Hatta bazı ülkerdeki yasaklanmalarla hak etmediği bir değerlendirilmeye maruz bırakılmıştır. Fakat 1990’lı yıllara gelindiğinde tekrar hak ettiği değeri kazanmış ve insan oğlu bir çok hastalıklarda gümüş suyu kullanmaya başlamıştır.

Laboratuvar ortamında yapılan deneyler sonucu 650’ye yakın bakteri,virüs,mikrop ve mantarı yok ettiği kanıtlanmıştır.

Gümüş suyu antibiyotiğe ihtiyaç duyulan yada antibiyotiğin yetersiz kaldığı hemen hemen her alanda aktif olarak kullanılır.

Gümüş suyu bir ilaç değildir. Metabolizmaya her hangi bir zararı yoktur. Antibiyotik etkiye sahip tamamen doğal bir terkip olup herkesçe kullanılabilir.

Gümüş suyu bağışıklık sistemini güçlendiren tamamen doğal bir üründür.

Gümüş suyu oral yolla alındığı zaman 7 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Belli bir süre dolaşım sisteminde dolaştıktan ve görevlerini tamamladıktan sonra sindirim sistemi yolu ile kolaylıkla vücuttan dışarı atılır.

Gümüş suyu gümüş parçacıklarının saf su içerisinde homojen olarak dağılmış halidir. Gümüş partikülleri aynı elektrik yüküne sahip oldukları için birbirini iterler ve çözücü içerisinde tamamen homojen olarak dağılmış olur. Bu sayede vücutta yığılma yapmamasını sağlar.

Hem homojen olup hem sindirim sistemi yolu ile kolaylıkla dışarı atıla bilmesi özelliğinden dolayı gümüş suyunun herhangi bir yan etkisi ve kalıcı olumsuz bir etkiye sahip değildir.

Gümüş suyu kullanıldığı sürece sarımsak ve alkolden uzak durulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.