100 ppm kolloidal gümüş suyu kullanım şartları

100 ppm kolloidal gümüş suyu yetişkinler için önerilen bir değerdir.100 ppm kronik rahatsızlıklar için kullanılmaktadır.Daha çok metastaz yapmış kanser rahatsızlığı, prostat rahatsızlıkları gibi ciddi rahatsızlıklar için önerilen bir değerdir.

KULLANIM ŞEKLİ

100 ppm kolloidal gümüş suyu viral bir durumda veya mikroorganizmaların (bakteri,mantar) sebep olduğu enfeksiyonlara karşı kullanılabilir.Yetişkinlerde 100 ppm kolloidal gümüş suyunun kullanım amacı daha çok kanser ,prostat ,iltihaplı romatizma gibi bir çok kronik rahatsızlığa karşı kullanılmaktadır.

Oral yolla tüketebileceğiniz gibi kronikleşmiş üst solunum yolları rahatsızlıkları için burun spreyi şeklinde kullanabilir,kronik Kulak iltihaplanması,ağrıları için kulağınıza damlatılabilir,göz iltihaplanmaları,arpacık,göz kuruluğuna karşı gözlerinize damlatarak kullanabilirsiniz.Yine üst solunum yolları rahatsızlıkları,bronşit,astım gibi kronik rahatsızlıklarınız için nebulizatör cihazının ilaç haznesine gümüş suyunu koyarak ağız ve burun yoluyla buharını solumak diğer tedavi yöntemidir.

Kullanım şekli aç karnına olması önemli bir kriterdir çünkü; vücut sindirim sistemi ile uğraşmadan yemeklerden yarım saat önce almanız nano gümüşlerin etkisini hızlandırması açısından önemli.Tedaviniz devam ettiği müddetçe çiğ sarımsak ve alkol tüketiminden uzak durmanız gerekmektedir. Kolloidal gümüş suyunu oral yolla alıyorsanız yutmadan önce bir miktar ağızda bekletip ,vücut sıcaklığına getirip yutmanız etkisini hızlandıracak bir diğer metottur.

KULLANIM DOZU
Kronik bir rahatsızlık için tüketimde dikkat edeceğiniz unsurlar sabah akşam yetişkinler için 50 mg yeterli olacaktır. ANCAK rahatsızlığa ve yaşa bağlı olarak kullanım dozu değişebilir.

SAKLAMA KOŞULLARI

Kolloidal gümüş suyu iyonik yapıda nano gümüş partiküllerinden oluştuğu için herhangi metal bir cisimle temasından kaçınmak gerekir aynı zamanda elektrikli aletlerin yanında tutmamak,buzdolabında saklanmamalıdır. Sonuç olarak Kolloidal gümüş suyunu oda sıcaklığında ve kutusunda, gün ışığı görmeyecek bir alanda muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.