ALTIN SUYU KULLANIM ŞARTLARI

Altın suyu daha çok mental (zihinsel) sıkıntılarda kullanılması önerildiği gibi ,psikolojik rahatsızlıklarda oldukça olumlu sonuçları da bulunmaktadır.Depresyon,uyku sorunları,unutkanlık gibi bir çok bilişsel sıkıntıları önemli ölçüde ortadan kaldırdığı gözlemlenmiştir. Yine IQ seviyesini %20 oranında arttırdığı bilinmektedir. sonuç olarak Sınava hazırlanan,psikolojik olarak zor bir süreçten geçenlerin,alzheimer gibi yoğun olarak görülen demans karşısında oldukça güzel sonuçlar verdiği söylenebilir.

KULLANIM ŞEKLİ  ve KULLANIM DOZU

Altın da tıpkı gümüş gibi soy metallerden bir metal ve gümüş kadar olmasa da bir çok mikroorganizma üzerinde yok edici etkileri bulunmaktadır.Daha çok demans ,depresyon,uyku sorunları yaşayanların,menenjit gibi mikroorganizmaların sebep olduğu
beyin ve omurilik zarlarının iltihaplanması olarak tanımlanan rahatsızlıklar için çok etkili bir tedavi yöntemidir.

Altın suyu oral yollarla alınması önerilirken rahatsızlığın ve kullanım amacına göre doz değişmektedir.Genel bir kullanım dozu belirtmek gerekirse sabah akşam 30 mg alınması yeterli olacaktır.

Kullanım şekli aç karnına olması önemli bir kriterdir çünkü; vücut sindirim sistemi ile uğraşmadan yemeklerden yarım saat önce almanız nano altınların etkisini hızlandırması açısından önemli.Tedaviniz devam ettiği müddetçe çiğ sarımsak ve alkol tüketiminden uzak durmanız gerekmektedir. Kolloidal altın suyunu oral yolla alıyorsanız yutmadan önce bir miktar ağızda bekletip ,vücut sıcaklığına getirip yutmanız etkisini hızlandıracak bir diğer metottur.

SAKLAMA KOŞULLARI

Kolloidal altın suyu iyonik yapıda nano altın partiküllerinden oluştuğu için herhangi metal bir cisimle temasından kaçınmak gerekir aynı zamanda elektrikli aletlerin yanında tutmamak,buzdolabında saklanmamalıdır. Sonuç olarak Kolloidal altın suyunu oda sıcaklığında ve kutusunda, gün ışığı görmeyecek bir alanda muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.