Kolloidal Altın Suyunun Faydaları

 • Kolloidal altın suyunun yapılan bir deneyde zekayı 20 kat arttırdığı kanıtlanmıştır. Denek, 3 ay boyunca düzenli olarak altın suyu kullandı. Üç ayın sonunda yapılan IQ testinin, başta yapılan IQ testinden daha başarılı olduğu ve zekayı 20 kat arttırdığı gözlemlendi.
 • İç blokajları çözerek sinir sistemini yatıştıran ve iç enerjiyi aktive eden altın, rahatlamayı sağlar. Aynı zamanda endorfin benzeri hormonların üretimini teşvik ettiğini kanıtlar ki bu iyi bir ruh hali ve uyumlu bir iç his oluşturur.
 • Hareket koordinasyonu; serebrum, omurilik, motor siniri ve kas lifleri arasındaki sinirsel etkileşime bağlıdır. Bu iletişim, elektriksel uyarılarla kontrol edilir. Altın, en iyi elektrik iletkenliğine sahiptir. Böylelikle kolloidal altın suyu, hareket koordinasyonunu arttırır.
 • Serbest radikaller tehlikelidirler. Başka hücrelerin elektronunu çalarlar. Antioksidanlar serbest radikallerin en büyük düşmanıdır. Çünkü kendi elektronunu serbest radikallere verirler. Bir nevi kendini feda ederler. Kolloidal altın suyu ise bir antioksidandır.
 • Fagosit, vücut içerisindeki yabancı organizma ve maddeleri sindirip yok eden biyolojik hücrelere verilen genel addır. Bu hücrelerin yok etme yöntemine fagositoz adı verilir. Kolloidal altın suyu ise fagositleri uyarır ve akıllı düzenleyici olarak hareket eder. Böylece bağışıklık sistemi uyarılmış olur.
 • Kolloidal altın suyu da kolloidal gümüş suyu gibi bakteri ve virüslerle etkili bir şekilde mücadele edebilmektedir. Bağışıklığı uyarıcı özelliklere ek olarak altın da doğrudan saldırır ve parazitleri yok eder. Robert Koch, 1890’da altın suyunun tüberküloz bakterilerini yok ettiğini keşfetmiştir.
 • Bilimsel çalışmalarda altın, anti-inflamatuar etki göstermiştir. Stockholm’de bulunan Karolinska Üniversitesi Hastanesi’ndeki araştırmacılar, kolloidal altın suyunun inflamatuar süreçleri azalttığını kanıtlamıştır.
 • Kolloidal altın; endokrin sistemimizi yeniden canlandırabilir, yaşlanmış bez sistemi ile ilişkili çeşitli yaşlanma belirtilerini ve hastalıkları önleyebilir, varolan fonksiyonel eksiklikleri giderebilir ve tıkanıklığı önleyebilir. Çok ilginç olan, kolloidal altın beynin merkezinde bulunan epifiz bezinin fonksiyonunu arttırır.
 • Glikasyon, kan tarafından taşınan şeker ve dermal (kolajen ve elastin) lifler arasında olan bir reaksiyonun sonucunda ortaya çıkmaktadır. Destek dokularının sertleşmesine ve bozulmasına neden olup, dermal liflere zarar vermektedir. Bunun sonucunda dermis gittikçe esnekliğini, canlılığını kaybetmekte ve yüzeyde kırışıklıklar oluşmaktadır. Kolloidal altın suyu ise anti-glikasyon etki yapar ve zararlı şekere karşı korur.
 • Kolloidal altın, metabolizmamızı en iyi duruma getirir. Besinler daha iyi emilir, toksinler daha verimli atılır ve sindirim arttırılır.

Aşağıdaki görsele tıklayarak kolloidal altın suyu ürünlerini inceleyebilir ve satınalabilirsiniz.

kolloidalaltın suyu al fiyat

109 thoughts on “Kolloidal Altın Suyunun Faydaları

 • 18 Haziran 2019 tarihinde, saat 09:20
  Permalink

  MS hastalar iyi gelebilirmi

  Yanıtla
  • 23 Haziran 2019 tarihinde, saat 13:18
   Permalink

   gümüşsuyu ile birlikte düzenli kullanımda fayda sağladığı gözlemlenmiştir.

   Yanıtla
   • 5 Eylül 2019 tarihinde, saat 03:23
    Permalink

    Merhaba Kulandinizmi Bende Tiroid bezi düzensiz çalişmasi nedeniyle değişken ruh hali var.
    Yardimci olurmu

    Yanıtla
    • 5 Eylül 2019 tarihinde, saat 11:34
     Permalink

     Merhabalar.Kolloidal altın; endokrin sistemimizi yeniden canlandırabilir, yaşlanmış , varolan fonksiyonel eksiklikleri giderebilir ve tıkanıklığı önleyebilir. Beynin merkezinde bulunan epifiz bezinin fonksiyonunu arttırır.Koloidal altın gergin sinirler üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.
     Bu nedenle, insanlar kolloidal altın almaya başladığında, kendi içinde bir sakinlik duygusu yaşarlar.
     Bu sakinleştirici etki, zihinsel stresden çok rahatlama sağlar.
     Aslında, depresyon ve anksiyete belirtileri için kolloidal altın kullanımı büyük sonuçlar ortaya koymuştUr.

     Yanıtla
    • 29 Nisan 2020 tarihinde, saat 20:34
     Permalink

     Bu tür işlemler yapılırken tüketilmemesi gereken yiyecek ve içecekler var arkadaşlar faydalı diye hemen atlamamak lazım,reseptörlerinizi sıfırlayıp yerlerine geçecek olan bu metaller yanlış yerlere bağlandığında faydadan çok zarar getirebilir .dikkatli olalım lütfen. evet faydalıdır ancak kuralları vardır.

     Yanıtla
     • 6 Mayıs 2020 tarihinde, saat 19:38
      Permalink

      evet kullanma şekli miktarı kullanma amacınıza ve yaşınıza göre değişmektedir

     • 14 Haziran 2020 tarihinde, saat 23:07
      Permalink

      Neler tüketilmemeli

     • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:39
      Permalink

      ALKOL VE ÇİĞ SARIMSAK KULLANMAMANIZI ÖNERİRİZ

     • 19 Kasım 2020 tarihinde, saat 21:41
      Permalink

      Kurallardan bahsedermisiniz bu konudaki ilgilerinizi daha açık yazarmisiniz lutfen

     • 1 Nisan 2021 tarihinde, saat 08:41
      Permalink

      O kuralları yazın bizde bilelim,ona göre kullanalım

     • 12 Nisan 2021 tarihinde, saat 18:49
      Permalink

      kullanım şekli ve miktarı rahatsızlığa,yaşa göre değişmektedir spesifik bir miktar belirtmemiz uygun olmayabilir.

    • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 18:52
     Permalink

     altın suyu kullanırsanız fadalanırsıız

     Yanıtla
  • 2 Ekim 2019 tarihinde, saat 15:31
   Permalink

   DÜZENLİ KULLANIM SAĞLANDIĞINDA ETKİSİNİ GÖRMENİZ SÖZ KONUSU

   Yanıtla
 • 6 Temmuz 2019 tarihinde, saat 20:11
  Permalink

  Otizm ve gelişim geriliği olan çocuklar için de kullanılabilir mi?

  Yanıtla
 • 30 Temmuz 2019 tarihinde, saat 00:45
  Permalink

  Sa benim oğlum var 11 yaşında aşırı asabiyet var ayrıca tikleri var ve dikkat dağanıklığı ve yeterli odaklanamama problemi var altın suyu bu anlamda ne derece etkili olur

  Yanıtla
  • 5 Eylül 2019 tarihinde, saat 11:35
   Permalink

   Koloidal altın gergin sinirler üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.
   Bu nedenle, insanlar kolloidal altın almaya başladığında, kendi içinde bir sakinlik duygusu yaşarlar.
   Bu sakinleştirici etki, zihinsel stresden çok rahatlama sağlar.
   Aslında, depresyon ve anksiyete belirtileri için kolloidal altın kullanımı büyük sonuçlar ortaya koymuştur.

   Yanıtla
 • 8 Eylül 2019 tarihinde, saat 18:05
  Permalink

  Bu yazıların altına referans alınan makaleleri yazsanız daha iyi olacak. Bu faydalar birçok yerde yazıyor, ingilizce kaynaklarda da bulmak mümkün. Ama maalesef kolloidal altının üstünden daha yukarıdaki faydalarını araştıran makale yok gibi birşey, ben bulamadım. Oysa kolloidal gümüşle ilgili belki yüzlerce makale var ama altın ile ilgili akademik veriler az. O açıdan referans olmadıkça hep şüphe ile yaklaşıyorum. Kendim denedim, bu tür etkilerin olduğunu deneyimliyorum ama bir yan etkisi var mı, bu faydalar ne kadar gerçekçi bilimsel çalışmalar lazım. Mesela gümüş suyu nerde okusanız zararsız yazar, oysa bilimsel çalışmalarda insan hücrelerine de toksik etki ettiğini bulabilirsiniz. Ama altınla ilgili maalesef yeterli verili yok, hepsi deneyime dayalı. Varsa da referansla bilgilendirirseniz sevinirim

  Yanıtla
   • 6 Ocak 2020 tarihinde, saat 01:27
    Permalink

    merhaba.. FDI in ingilizce tam acılımı nedir? ben boyle bi kurum bulamadım internette ben de arastırmak istıyorum aynı konuyu detay verebilirseniz cok sevinirim aldıgım urunleri kullanmaya baslamadan bilgilenmek ıstıyorum tesekkurler

    Yanıtla
  • 6 Kasım 2019 tarihinde, saat 15:01
   Permalink

   Can alıcı! noktaya parmak bastınız. Bu sorulara cevap bulamazsınız. Çünkü altın suyunun patenti alınamıyor. İkinci olarak birçok pahalı ilacı çöp durumuna getiriyor. Üçüncü olarak gümüş suyunun toksik olduğu tarzındaki yazılar maksatlı yalandır, kullanımını engellemeye yönelik dezenformasyondur. İkna olmanız için, kapitalist sistemin ve büyük ilaç tekellerinin hangi mantıkla çalıştığını düşünmek gerekir. Aradığınız bilimsel makaleleri kontrol eden sistem, zaten bu tür çabaları bastırıp engellemek zorundadır.

   Yanıtla
   • 21 Haziran 2020 tarihinde, saat 01:49
    Permalink

    Peki bu altın suyunun kullanım şekli kuralları nelerdir?

    Yanıtla
    • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:38
     Permalink

     ALTIN SUYUNUN KULLANIM AMACINIZ,YAŞINIZ GİBİ FAKTÖRLER KULLANIM ŞEKLİNİ DOZUNU DEĞİŞTİRMEKTEDİR.

     Yanıtla
   • 13 Temmuz 2021 tarihinde, saat 23:35
    Permalink

    http://gumussuyumucizesi.com/bilimsel-arastirmalar bazı bilimsel makaleler merak edenler için ama gümüşsuyu için, altın için nerdeyse hiç bir şey yok. Altın gümüşten daha “tehlikeli” bence çünkü trdavi ettiği hastalıklarda öte insanların algılarını (3cü göz) da açıyormuş..

    Yanıtla
  • 10 Mart 2020 tarihinde, saat 15:59
   Permalink

   Merhaba …altın suyunu aldım fakat henüz kullanmadım bende haşimato hastasıyım sabahları kullandığım tiroid ilacım var bir bununla ilgili ve diğer organlara verebilecek yan etkileri nedir???

   Yanıtla
 • 6 Kasım 2019 tarihinde, saat 21:24
  Permalink

  Kolloidal altın ve gümüş suyunu kullanarak iyileşen insanlar yorum yapabilse keşke.

  Yanıtla
  • 28 Şubat 2021 tarihinde, saat 13:39
   Permalink

   Altını bilmem denemedim de gümüş suyu solunum yolu hastalıklarını ışık hızıyla tedavi ediyor. Bizzat tecrübe ettim. Şu malum korona virüsünü de süratle hallediyor. Bende denedim arkadaş ta denedi. Sabah öldürerek burun akıntısı ile ve ciğerlerin sızlıyarak uyanıyorsun. Aç karnına çeyrek çay bardağı içiyorsun. Üstüne yarım saat birşey yemiyorsun. O gün alkol ve sarımsak tuketmiyorsun. Ve her iki burun deliğine pompalı damlalık birer ölçek gümüş suyu damlatiyorsun. Peki sonra ne mi oluyor. Sana bir hafta kan kusturacak yataklara yatıracak avuç avuç ilaç icirecek gribal enfeksiyondan iki saat sonra eser kalmıyor. Ne burun akıntısı ne geniz yanması. Ne ciğerlerin sızlaması. Şaka gibi ya. İnsanın inanası gelmiyor. Ama bizzat tecrübe edince inanmamak ta elde değil.

   Yanıtla
 • 17 Şubat 2020 tarihinde, saat 20:02
  Permalink

  Demans hastaları için kullanıma uygun mudur. Yaşı 84 n

  Yanıtla
 • 9 Mart 2020 tarihinde, saat 21:28
  Permalink

  Kullanım şekli nasıl olacak kaç ppm olmalı

  Yanıtla
   • 11 Eylül 2020 tarihinde, saat 22:22
    Permalink

    Kasım Gültekin bey! Kulanmaya yeni başladım diyorsunuz şimdiye kadar nasıl bir olumlama yaşadınız. Bir ay sonrası için lütfen gözlemlerinizi bizlerle paylaşın. Bi de fiyat nedir?

    Yanıtla
   • 19 Kasım 2020 tarihinde, saat 21:46
    Permalink

    Söylenilen etkileri gordunuzmu durumunuz nasil

    Yanıtla
 • 3 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23:39
  Permalink

  Merhaba ben 1 yıldır saçlı hücresel lösemi hastasıyım çok şükür durumum öyle ağır değil yavaş ilerleyen bir tür bu ürünü kullanmamda bir sakınca olurmu

  Yanıtla
  • 6 Mayıs 2020 tarihinde, saat 19:34
   Permalink

   merhabalar geçmiş olsun sakıncası olmaz tedavinize olumlu katkıda bulunur

   Yanıtla
 • 11 Mayıs 2020 tarihinde, saat 00:30
  Permalink

  Merhaba bende nefes darlığı zatürre var altın suyunun faydası olur mu

  Yanıtla
  • 4 Ocak 2021 tarihinde, saat 17:55
   Permalink

   MERHABALAR ALTIN SUYUNDAN ZİYADE GÜMÜŞ SUYUNUN ETKİLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ.

   Yanıtla
 • 29 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23:38
  Permalink

  Merhaba ben MS hastasiyim ilaçta kullanıyorum bi yan etkisi olurmu kullansam

  Yanıtla
  • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:42
   Permalink

   HAYIR KOLLOİDAL ÜRÜNLER HİÇ BİR İLAÇ İLE ETKİLEŞİME GİRMEZ AKSİNE İLAÇLARINIZIN ETKİSİNİ ARTIRIR.
   GEÇMİŞ OLSUN

   Yanıtla
 • 8 Haziran 2020 tarihinde, saat 15:14
  Permalink

  Merhaba çölyak hastalığına da faydası var mı?

  Yanıtla
  • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:41
   Permalink

   ALTIN SUYUNDAN ZİYADE KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU ÖNEREBİLİRİM.BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ GÜÇLENDİRMESİ AÇISINDAN.KOLLOİDAL ALTIN SUYU DAHA ÇOK NÖROLOJİK VAKALAR İÇİN ÖNERİLMEKTEDİR.
   GEÇMİŞ OLSUN

   Yanıtla
 • 29 Haziran 2020 tarihinde, saat 20:31
  Permalink

  Slm benim kizim 5yasinda ve bagisikligi cok zayip aslim buransiti var alarjik birde alercisi var agac polenine kopek kedi kus alerjisi var kullanmada bi sakincasi olurmu

  Yanıtla
  • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:37
   Permalink

   MERHABALAR,KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU KULLANMANIZI ÖNERİLEBİLİR BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ AKTİVE EDEREK OLASI RAHATSIZLIKLARDAN KORUR ASTIM İÇİN nebulizatör (SOĞUK HAVA CİHAZI)HAZNESİNE KOYARAK HAVA OLARAK ÇEKMESİNİN ÖNEMLİ FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ.
   GEÇMİŞ OLSUN.

   Yanıtla
 • 10 Temmuz 2020 tarihinde, saat 12:46
  Permalink

  Merhaba,

  Annemde bir yıl evvel takma diş kullanımına bağlı ağız tümörü oluştu. Ameliyat ettiler, damak alındı, dilin sağ tarafına müdahale edildi ve boyun sağ taraf lenfleri de alındı. Sonrasında 2 ay ışın tedavisi gördü, fakat daha bir yıl olmadan tümör aynı yerde nüks etti. Şimdi daha kapsamlı bir ameliyat edip çene kemiğine de müdahale etmek istiyorlar. Yaklaşık 2 ay diğer bitkisellerin yanı sıra gümüş suyu kullandı. Fakat olumsuz makaleler okuyunca kullanmasını istemedik. Son dönemlerde gittiğimiz bir fitoterapist altın suyunu önerdi. Sizin düşüncenizi de alabilir miyiz? Teşekkür ederiz.

  Yanıtla
  • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:34
   Permalink

   MERHABALAR,ÖNCELİKLE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.GÜMÜŞ SUYU SİZİN DURUMUNUZ İÇİN DAHA ETKİLİ SONUÇLAR VERİR. KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYUNUN HİÇ BİR YAN ETKİSİ OLAMAMAKLA BİRLİKTE HİÇ BİR İLAÇLA ETKİLEŞİME GİRMEZ.KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU YAPILMA ŞEKLİ VE ORTAMI DİKKAT EDİLMELİ.
   ALTIN SUYU DAHA ÇOK NÖROLOJİK OLAYLARDA ÖNERİLEBİLİR.BEYİN SİNİR İLETİMİNİ DÜZENLEMEDE ETKİLİDİR

   Yanıtla
 • 10 Temmuz 2020 tarihinde, saat 13:03
  Permalink

  Ereksiyon problemi için önerilirmi

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 19:02
   Permalink

   05447811115 numaralı hattımızdan konuyla ılgılı dah detaylı bılgı albılırsınız

   Yanıtla
 • 13 Temmuz 2020 tarihinde, saat 23:46
  Permalink

  Merhaba 18 aylik epilepsi hastası kızım gelişim geriliği var fiziksel ve mental olarak aynı zamanda genetik bir hastalığı da var altin suyu olumlu etkiler mi

  Yanıtla
  • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:29
   Permalink

   MERHABALAR,ALTIN SUYUNUN YAPILAN ARAŞTIRMALAR DA VE KULLANICI DÖNÜŞLERİNE GÖRE EPİLEPSİ NÖBETLERİNDE AZALMA DAHA HAFİF ATLATMA GİBİ OLUMLU ETKİLERİ SÖZ KONUSU

   Yanıtla
 • 21 Temmuz 2020 tarihinde, saat 11:02
  Permalink

  Merhaba,benim babam miyasteni grevis hastası 74 yaşında yatağa bağımlı,altın suyunun faydası olur mu?
  teşekkür ederim.

  Yanıtla
  • 21 Temmuz 2020 tarihinde, saat 11:24
   Permalink

   Merhabalar,
   altın suyu sinirler arasındaki elektrik sinyallerini düzenler. daha önce bu hastalıkta kullanılmadığı için net bir bilgi maalesef veremiyoruz.

   Yanıtla
 • 11 Ağustos 2020 tarihinde, saat 20:54
  Permalink

  Merhaba Benim kollarımda birçok yağ bezesi lipomlar var Dışarıdan da gözüküyor altın suyunun faydası olur mu acaba

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 18:54
   Permalink

   altın suyu beyın ve sınır sıstemınde etkılıdır

   Yanıtla
 • 17 Eylül 2020 tarihinde, saat 13:54
  Permalink

  altınsuyu kaç ppm kullanmak gerek ve nekadar ölçüsü

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:52
   Permalink

   50 ve 100 ppm olarak kullanım ıhtıyacınıza gore tavsıye edılen mıktarda kulanabılırsınız ne ıcın kullanacagınızı bılmedıgım ıcın burdan olcu yazamadım uzgumun

   Yanıtla
 • 18 Eylül 2020 tarihinde, saat 20:29
  Permalink

  Merhaba, ben romotaid artrit v otoimmün sistem rahatsızlığına bağlı bir dolu sakındım var. 40 yaşında 63 kg ım.
  Annemde de koah, semantik defans ve kemik erimesi var. Bizlere hangisini ve ne dozda önerirsiniz . Teşekkürler

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 18:48
   Permalink

   romotaıd artrit hastalıgı ıcın 40 ppm gumus syu sabah aksam yemeklerden yarım sa once bır fıncan alıp ıcebılırsınız ıcerken dıl altında bekletemyı ıhmal etmezsenız daha fazla etkı gorursunuz astın koah gıbı solunum sıkıntısı ceken hastalara hem ıcmelerını hemde nebılızator ıle solumalarını tavsıye edıyoruz annenızde 40 ppm ıle baslayabılır kemık erımesı ıcın kalsıyum ve magnezyum suyu kullanabılır

   Yanıtla
 • 21 Eylül 2020 tarihinde, saat 05:58
  Permalink

  mrb kullanım şekili nasıl olucak bazı arkadaşlar fincanşa bazıları sabah akşam fisfis koyarak 20 fıs fıs yaparak kullanabilirsiniz diyor. Ne şekilde kullanmak tüketmek gerek ve selam.

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:47
   Permalink

   ne ıcn kullanacagınız onemlı rahtsızlıga gore sıze ne mıktarda ve ne sıklıkta kullanacagınız bılgısı verılır

   Yanıtla
 • 28 Eylül 2020 tarihinde, saat 17:20
  Permalink

  Selan altın suyu için bilgi almak istiyorum ben altın suyunu epifiz çalışması yoğunlaştırmak ve sindirim sistemi için düşünüyorum yasım 48 ve hiç bir rahatsızlığım yok ne ayarda kullanmam gerek ve altın suyunu kullanırken yiyecek içecek olarak nelere dikkat etneliyim ve aralıklara içmek gerekiyor

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 18:03
   Permalink

   ılk gumus suyunu 40 ppm olarak alıp 20 dak sonra altın suyunu kullanabılırsınız gumus suyunu bır fıncan altın suyunu 10ml kullanmanızda fayda vardır

   Yanıtla
 • 8 Ekim 2020 tarihinde, saat 12:29
  Permalink

  Merhaba bu altın suyunun güvenli olduğunu nasıl anlayabiliriz. Altın suyunu ve gümüş suyunu nasıl temin edebiliriz. Bir de kullanımıyla ilgili nasıl bilgi sahibi olabiliriz. İyi çalışmalar.

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:46
   Permalink

   rsflab ılac kozmatıkten temın edebılırsınız sabah aksam ac karnına yemeklerden yarım saat once alıp agzınızda bırsure bekleterek kullanabılırsınız

   Yanıtla
 • 8 Ekim 2020 tarihinde, saat 12:29
  Permalink

  Merhaba bu altın suyunun güvenli olduğunu nasıl anlayabiliriz. Altın suyunu ve gümüş suyunu nasıl temin edebiliriz. Bir de kullanımıyla ilgili nasıl bilgi sahibi olabiliriz. İyi çalışmalar.

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:44
   Permalink

   rsflab ılac kozmatıkten temın edebılırsınız kullanımı sabah aksam yemeklerden yarım saat once kullanacaksınız agzınızda bır mıktar bekleterek yutmanız etkıyı daha fazla artıracaktır

   Yanıtla
 • 9 Ekim 2020 tarihinde, saat 14:43
  Permalink

  MERHABA 4 YAŞINDA KIZIM VAR..KONUŞMA SORUNU VE BAZI ASABİ DAVRANIŞARI VAR..ALTIN SUYUNU KULLANABİLİRMİYİM.

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:26
   Permalink

   kullanabılırsınız

   Yanıtla
 • 27 Ekim 2020 tarihinde, saat 16:34
  Permalink

  Merhabalar Bir buçuk aylık bebeğim var aynı zamanda epilepsi için ilaç kullanıyorum 32 yaşındayım Be bende çok faks hafıza kaybı var altın suyu sütten bebeğe geçebilecek olumsuz bir yan etkisi var mıdır acaba ve nasıl kullanmalıyım

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 18:14
   Permalink

   50 ppm kullanabılırsınız 1 sa sonra bebegınızı emzırebılırsınız gunde ıkı kez ackarnına kullanabılırsınız

   Yanıtla
 • 5 Kasım 2020 tarihinde, saat 20:03
  Permalink

  Merhaba, troidlerde nodül ve haşimato için nasıl kullanılabilir?

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 18:16
   Permalink

   sabah aksam yemeklerden yarım saat once 50 ppm gumus ve altın suyunu bırlıkte kullanmanızı onerırız

   Yanıtla
 • 10 Kasım 2020 tarihinde, saat 22:55
  Permalink

  Annem 83 yasinda,alzaimer ve yataga bagimli.Altin suyu ve gumus suyunu kullanmak istiyoruz,oncelikle kullanimda bir sakinca var mi,her ikisinden mi verilecek?hergun mu verecegiz ve ne miktarlarda vermemiz gerekiyor?

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:39
   Permalink

   Herhangı bır sakıncası yoktur oncelıkle gumus suyu kullanmanızı tavsıye ederiz vucutta bulunan zararlı mıkroorganızmaların temızlenmesı ıcın daha sonra altın ve gumus suyunu bırlıkte kullanabılırsınız kullam sekılı rahatsızlıga gore degısır sabah aksam yemeklerdem yarım sa once alınıp bır mıktar agızda bekletmek emılımı artıracagından dolayı daha etkılı olacaktır

   Yanıtla
 • 8 Aralık 2020 tarihinde, saat 23:00
  Permalink

  Merhabalar.13 yaşinda otizmli oğlum icin kullanmak istiyorum.Dikkat toparlamada com kotu.bu sene lgs ye girecek birde. Zaten gergin ve korkulari olan bir cocuktu. Bu donemde had safhaya ulasti.Altin ve gümüş suyunu bir arada kullanmak istiyorum.Nasil kullanmamizi tavsiye edersiniz?

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:32
   Permalink

   oncelıkle gumusuyu kullanmanızı tavsıye ederız vucudda bulunan zaralı mıkroorganızmaları temızlememsı ve altın suyunun faydasını daha fazla hıssetmenız ıcın daha sonra gumus ve altın suyunu bırlıkte kullanmanızda bır sakınca yoktur yapılan calısmaar altın suyunun beyın fonksıyonları ve sınır sıstemıne etkısının yogun oldugun gosterıyor ayrıca altın suyu IQ YU %20 ARTIRDIGI GOZLEMLENMISTIR

   Yanıtla
   • 12 Aralık 2020 tarihinde, saat 23:50
    Permalink

    Cevabınız için çok teşekkür ederim.Peki miktar olarak ne kadar kullanmamizı tavsiye edersiniz? Öncelikle gümüş suyunu tek kullanırken ne kadar süre ve miktar kullanalım. Daha sonra ikisini beraber ne kadar ve ne ölçüde kullanalım, şimdiden çok teşekkür ederim

    Yanıtla
    • 16 Aralık 2020 tarihinde, saat 19:08
     Permalink

     şişenin kapagıyla sabah aksam bırer ölcek gümüs suyunu bır hfta kullandıktan sonra yıne sabah aksam bırer kapak altın ve gumus suyunu kullanmayadevam edeceksınız ıkısı arasında bekleme sureniz10 dak yeterlıdır en az 3 ay kullnmanızı tavsıye ederiz

     Yanıtla
     • 25 Aralık 2020 tarihinde, saat 00:53
      Permalink

      Ikisini bir arada kullanmamizin bir zarari olur mu? Yani ayni anda içmenin acaba? Ozur dilerim cok sordum biliyorum

     • 28 Aralık 2020 tarihinde, saat 15:59
      Permalink

      Estagfurullah herhangı bır sıkıntı olmaz Nilgün hanım

 • 17 Aralık 2020 tarihinde, saat 09:43
  Permalink

  Migrenim var 67 yaşındayım nasıl ve ne kadar kullanmam gerekli

  Yanıtla
  • 28 Aralık 2020 tarihinde, saat 15:54
   Permalink

   geçmiş olsun Ferhan hanım 100 ppm altın suyunu sabah aksam aç karnına yemeklerden yarım saat önce 1 kapak kullanabılırsınz

   Yanıtla
 • 27 Aralık 2020 tarihinde, saat 11:48
  Permalink

  Epilepsi hastasıyım.45 yaşındayım ve 83 kiloyum.Kullanım için tavsiye edeceğiniz altın ve gümüş suyu miktarı ve kullanım süresi ne olur.

  Yanıtla
  • 28 Aralık 2020 tarihinde, saat 15:49
   Permalink

   merhabalar İbrahim geçmiş olsun
   100 PPM Altın suyu 40 ppm gummus suyunu sabah aksam aç karnına bırer kapak ölçeğiyle 15 er dak arayla kullanabiirsiniz

   Yanıtla
 • 6 Ocak 2021 tarihinde, saat 00:08
  Permalink

  Merhabalar 8 yasında bir kızım var enfeksiyona baglı ateşli havale geçiriyor epilepsi ilacı kullanıyoruz atın suyunun bu hastalıga iyi geldigini ögrendik ne ölçüde kaç ppm kullanmalıyız ve aktif olarak ne kadar süre kullanmalıyız güvenilir olarak nereden temin edebiliriz

  Yanıtla
  • 6 Ocak 2021 tarihinde, saat 14:07
   Permalink

   Geçmiş olsun MURAT bey enfeksıyon için gumus suyuu 15 ppm sabah aksam ac karnına kullanabılırsınız epilepsi icin altın suyunu gumüş suyunu aldıktan 15 dak sonra 50pp le basalayıp gerek duylursa 100ppm cıkarılarak sureç takibi yapabilirsiniz ılk 1 hafta 10 gun ıcınde etkilerini gormeye baslarsınız 05447811115 numaralı tel daha detaylı bilgi alabılırsınız saglıkla kalın

   Yanıtla
 • 18 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:51
  Permalink

  29 yaşinda ms hastasıyım. Gümüş ve altın suyunu kullansam faydası olur mu. Nasıl kullanacam ve nerden temin edecem

  Yanıtla
  • 19 Ocak 2021 tarihinde, saat 17:06
   Permalink

   GEÇMIŞ OLSUN SEDA HANIM ALTIN SUYU KULANARAK ATAKLARI AZALMA OLANLAR OLDUĞU GİBİ ÖNCELİKLE GUMUS SUYU KULLNARAK VUCUDUNUZUN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİRSENİZ AYNI ZAMANDA ZARARLI MİKROORGANİZMALARDAN DA ARINDIRIRSINIZ ALTIN SUYUNUN ETKİSİNİ DAHA HIZLI GÖRÜRSÜNÜZ

   Yanıtla
 • 20 Ocak 2021 tarihinde, saat 22:36
  Permalink

  Merhaba romatoid artrit hastasıyım.43 yaşındayım kortizon ilaçlar ve serumlar alıyorum..Altın suyu mu yoksa gümüşsuyu mu kullanmalıyım ve nasıl kullanmalıyım bir de ne kadar süre kullanmalıyım..Teşekkür ederim

  Yanıtla
  • 28 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:45
   Permalink

   MERHABALAR,GEÇMİŞ OLSUN.KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYUNUN ARTRİTLERDE ETKİSİ OLDUKÇA FAZLA KULLANIM ŞEKLİ ALDIĞINIZ PPM DEĞERİNE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR.ÖNERİ OLARAK KAHVERENGİ CAM ŞİŞEDE OLANLARI TERCİH EDİNİZ.

   Yanıtla
 • 28 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:12
  Permalink

  İyi akşamlar. Ben senelr önce trafik kazası geçirdim ve konuşma sorunu ,denge, v.s… gibi sekeller kalîcî oldu. Acaba bunun gibi sekeller.. Acaba bunlar ve benzerleri için etkili olabilir mi ?

  Yanıtla
  • 28 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:48
   Permalink

   İYİ AKŞAMLAR.GEÇMİŞ OLSUN.ALTIN SUYU BEYİN SİNİRLERİNDE ELEKTRİK İLETİMİNİ GÜÇLENDİRDİĞİ SİNİR SİSTEMİNİZDE OLUMLU ETKİSİNİ GÖRMENİZ MÜMKÜN.

   Yanıtla
 • 16 Şubat 2021 tarihinde, saat 01:08
  Permalink

  Selam parkinson icin neyi nekadar kullananilirim oneriniz varmi tesekkurler yaş 44 kilo 88

  Yanıtla
  • 17 Şubat 2021 tarihinde, saat 11:35
   Permalink

   ALTIN SUYU ÖNERİLİR

   Yanıtla
 • 16 Şubat 2021 tarihinde, saat 13:33
  Permalink

  Ya Arkadaşım Nasıl bir etki bekliyorsunuz ? Anlamıyorum.
  Kollaidal Altın ve Gümüş Suyunun Muazzam faydaları var fakat,ölçü önemli.
  Ben 15-20 günde bir bir çay bardağı gümüş suyu içiyorum öyle söylenildiği gibi toksik bir etki yok ki zaten olsa ölürüm.
  2 yıldır içiyorum.
  önceki yıllara oranla hastalanma ve hastaneye gitmem yılda bir yada 2 ye düştü.
  önceden her hafta olmasa ayda bir hastaneye gidiyordum.
  Zaten Gümüşün özelliği bilinen 700 den fazla virüs ve bakteriyi öldürdüğü ve vücuttaki faydalı bakterilere zarar vermediği klinik olarak onaylanmış ama herkes inanmıyor hurafe diyor.
  Eskiden veba salgının olduğu zamanlarda sadece 2 kesim insan hastalığa yakalanmamış biri zenginler diğeri ise romanlar
  2 sinin ortak özelliği gümüş kullanıyor olmaları araştırın inanmıyorsanız.

  Yanıtla
 • 16 Nisan 2021 tarihinde, saat 18:58
  Permalink

  Trafik kazasindan dolayi vucudumda platinler var altin yada gumus suyu kullanabilirmiyim..

  Yanıtla
  • 30 Nisan 2021 tarihinde, saat 22:55
   Permalink

   GEÇMİŞ OLSUN EVET KULLANABİLİRSİNİZ.

   Yanıtla
 • 30 Nisan 2021 tarihinde, saat 13:48
  Permalink

  Merhabalar.18 yaşında narkolepsi hastası bı kızım var.10senedir bu hastalıkla uğraşıyoruz.altinsuyu kullanımı hakkında bilgi verir misiniz.bide faydası olur mu.dsha önce bununla ilgili yapmış olduğunuz bı hasta varmı.bilgilendirirseniz sevinirim

  Yanıtla
  • 30 Nisan 2021 tarihinde, saat 22:59
   Permalink

   MERHABALAR, GEÇMİŞ OLSUN.ALTIN SUYUNUN UYKU DÜZENİNİ CİDDİ DERECEDE ETKİSİ MEVCUT AMA BÖYLE BİR HASTA İLE DAHA ÖNCE KARŞILAŞILMADI FAKAT YOĞUN STRES ALTINDA DEPRESYON SONUCU MEYDANA GELEN UYKU DÜZENSİZLİKLERİNE OLUMLU ETKİSİ OLDUKÇA FAZLA.

   Yanıtla
   • 1 Mayıs 2021 tarihinde, saat 11:39
    Permalink

    Peki nasıl kullanmalıyım.gunde ne kadar kullanmalıyız.kullanim şekli ile ilgili detaylı bilgi verirseniz sevinirim

    Yanıtla
    • 1 Mayıs 2021 tarihinde, saat 20:44
     Permalink

     100 ppm kolloidal(mor renkli olan) sabah, akşam ise prokolloidal olanını 100 ppm birer kapak olarak önerilir.

     Yanıtla
 • 29 Mayıs 2021 tarihinde, saat 00:18
  Permalink

  Sonradan yarı felç ve konuşamaz olan bir yakınım için önerinizi alabilirmiyim ? Sevgi ve Saygılar

  Yanıtla
  • 6 Haziran 2021 tarihinde, saat 19:01
   Permalink

   gecmiş olsun 100 ppm altın suyu sinirlerde olusan tahrinbatların onarımında etkili olacaktır

   Yanıtla
 • 6 Haziran 2021 tarihinde, saat 12:49
  Permalink

  Merhaba Babam 72 yaşında İltihaplı eklem romatizması ve akciğerlerde su toplaması mevcut , altın ve gümüş suyunu kullanmak istiyor, hangi doz ölçü ve hangi ürünü almak uygun olacaktır
  Teşekkürler

  Yanıtla
  • 6 Haziran 2021 tarihinde, saat 18:59
   Permalink

   merhabalar gecmış olsun ıltıhaplı romatızma ıcın sabah aksam 50 ml ac karnına 100 ppm ıcmenızı onerırırz akcıger su toplaması ıcın yıne 100 ppm sabah aksam nebulızator cıhazı ıle buhar olara gumus suyunu solumanızı tavsıyeederız

   Yanıtla
 • 24 Haziran 2021 tarihinde, saat 13:26
  Permalink

  Merhaba kanser tedavisi gören babamda ayak tabanlarında his kaybı,yutkunma zorluğu gibi sıkıntılar oluştu,gümüş ve altın suyu kullanımından faydalar görebilir mi

  Yanıtla
 • 28 Haziran 2021 tarihinde, saat 14:34
  Permalink

  Merhaba!,
  Helicobacter pylori icin hangisini onerirsiniz ? kac ppm ve nasil dozlarda ve annem icin zaturre gecirdi ve aslinda ikimizde cok alerjik bunyeye sahibiz .
  onerilerinizi alabilir miyim?

  Yanıtla
 • 4 Temmuz 2021 tarihinde, saat 12:27
  Permalink

  Merhaba
  Oğlum 5,5 yaşında atipik otizmden kurtuldu. Ancak anksiyete ve stereotipler( eline nesne alıp sallama ve zıplama) bir türlü bitmiyor. İstediğinde bırakıyor. Heyecanlandığında ve boş kaldığında maalesef farkında olmadan başlıyor. Zekası oldukça iyi. Ama dikkat dağınıklığı var. 21,5 kiloda. Ne tavsiye edersiniz?

  Yanıtla
  • 4 Temmuz 2021 tarihinde, saat 12:57
   Permalink

   Önceki cevabınız için çok teşekkür ederim. İki sorum daha olacaktı. Bu dediğiniz altın suyunu nerden temin edebiliriz ve ne kadar süre devam etmeliyiz? Ara vermek gerekir mi acaba?

   Yanıtla
 • 17 Temmuz 2021 tarihinde, saat 03:20
  Permalink

  Sinir gerginlik için ölçüsü ne olmalı bide trendyolda guvenıp alablırmıyız

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.