Kolloidal Gümüş Suyu

Kolloidal gümüş suyu İnsan oğlunun yüzyıllardır bildiği ve tedavi amaçlı kullandığı bir üründür. 1939’lu yıllarda antibiyotik ilaç üreten firmaların baskı yüzünden yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Hatta bazı ülkerdeki yasaklanmalarla hak etmediği bir değerlendirilmeye maruz bırakılmıştır. Fakat 1990’lı yıllara gelindiğinde tekrar hak ettiği değeri kazanmış ve insan oğlu bir çok hastalıklarda gümüş suyu kullanmaya başlamıştır.

Doğal Antibiyotik

Laboratuvar ortamında yapılan deneyler sonucu 650’ye yakın bakteri,virüs,mikrop ve mantarı yok ettiği kanıtlanmıştır.

Kolloidal gümüş suyu antibiyotiğe ihtiyaç duyulan yada antibiyotiğin yetersiz kaldığı hemen hemen her alanda aktif olarak kullanılır.

Gümüş suyu bir ilaç değildir. Metabolizmaya her hangi bir zararı yoktur. Antibiyotik etkiye sahip tamamen doğal bir terkip olup herkesçe kullanılabilir.

Gümüş suyu bağışıklık sistemini güçlendiren tamamen doğal bir üründür.

Gümüş suyu oral yolla alındığı zaman 7 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Belli bir süre dolaşım sisteminde dolaştıktan ve görevlerini tamamladıktan sonra sindirim sistemi yolu ile kolaylıkla vücuttan dışarı atılır.

Gümüş suyu gümüş parçacıklarının saf su içerisinde homojen olarak dağılmış halidir. Gümüş partikülleri aynı elektrik yüküne sahip oldukları için birbirini iterler ve çözücü içerisinde tamamen homojen olarak dağılmış olur. Bu sayede vücutta yığılma yapmamasını sağlar.

Hem homojen olup hem sindirim sistemi yolu ile kolaylıkla dışarı atıla bilmesi özelliğinden dolayı gümüş suyunun herhangi bir yan etkisi ve kalıcı olumsuz bir etkiye sahip değildir.

Faydaları

👉Kolloidal gümüş suyu bir katalizör görevi görüp vücuttaki virüslerin, mantarların metabolizmalarını bozar ve yok eder. Tüm bunları yaparken direkt olarak enfeksiyonla mücadele ettiği için vücudunuza hiçbir yan etkisi olmaz.

👉Gümüş Suyunu kullandıktan sonra enfeksiyon kalmayan cildiniz melonin pigmentinin salgılanmasını sağlar. Bu sayede hem cilt kanseri riskiniz azalır hem de yanık ve kesik izleri gibi vücutta sonradan oluşan izleri giderir.

👉Sedef, mayasıl, kaşıntı gibi sorunlarla mücadele eder.
👉Leke oluşumunu engeller, mevcut lekeleri yokeder.
👉Kırışıklık ve sarkmalara karşı hızlı tedavi edicidir.

Gümüş suyu kullanıldığı sürece sarımsak ve alkolden uzak durulmalıdır.

Daha fazla bilgi için kolloildal gümüş suyu kategorimize göz atabilirsiniz.

Satın almak isterseniz buraya ya da aşağıda bulunan görsele tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz

kolloidal gümüş suyu fiyat satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.