Ülkemizde Bir İlk Daha

MONOATOMİK PLATIN

Kanser tedavilerinde destekleyici doğal preparat
1970 lerden buyana kullanılan monoatomik platin suyu İsviçre’de 1000 kanser hastası üzerinde yapılan Araştırmalar sonucunda 4 ay boyunca Hastaya düzenli olarak verildiğinde Kanserli hücreleri parcaliyarak yok ettiği , kemoterapi alan deneklerde ise bu sürede 100 kat daha fazla etki sağladığı kanıtlanmıştır.
Yine M.C. University of Virginia da yapılan araştırmalar da monoatomik platin suyu verilen deneklerin alkol ,uyuşturucu v.b bağımlılıklari kökünden yok ettiği görülmüştürtür.

Peki monoatomik platin suyu nasıl etki eder ?

Monoatomik platin suyu kullanılmaya başladıktan kısa bir süre sonra başta beyin olmak üzere tüm hücrelere yayılır kusurlu yada hastalıklı hücrelerin içine girip parçalar faydalı hücrelere platinin mineralini vererek cogaltir her türlü kanser hastasının tedavisinde metafizik bloglanmanın ve çakraların aktif olmasını sağladığı gibi uyuşturucu bağımlılığının tedavisinde romatizmal hastalıklar, KOAH, Otizm , Alzheimer Hastalığı gibi zor sürecli rahatsızlıkların kısa sürede tedavisini sağlar.

Platin telinden ürettiğimiz 99.99 saflikta monoatomik tekniği ile yaptığımız ve piyasada romatizma artrit , als kanser kemoterapi sonrası kullanılan iyonik platin iğnelerinden 100 kat daha etkilidir.
Platin ile altın suyu birlikte kullanıldığında kisilerdeki mental bozukluk alzheimer parkinson epilepsi hastalıklarında beyin gelişim sorunlarında cocuklardaki beyin gelişim yetersizliklerinde felç ve inmelerde algı yavaslamasi öğrenme zorluğu cekenlerde obezite kronik karaciğer bağırsak kanser türevlerinde kullanıldığı gibi vücut detoksunda metafiziksel bloklanma beyin algı gelişimi parapisikolojik gelişmeler beyin içi idrak çalışmaları beden enerjisi ve yaşam enerji miktarını 10 katına çıkartır cakralari aktiflestirir foton kanallarını tamamen yogunlastirip aura yı güçlendirir bunların hepsi de kişisel ve mental gelişim için fayda sağlar.

Akıllarda şu gibi sorular olabilir Neden ülkemizde ilk

Piyasada muadilleri maliyeti düşürmek için saf 99.99 platin yerine platin tozu kullanırlar

Platinum

Zihin, vücut ve ruhun uyumlu olması sağlar
Kalp dokusunun, timusun ve tüm endokrin sistemin heathy dokusunun yenilenmesini destekler
Berrak rüyayı teşvik eder hafızayı geliştirir
DNA tamiri ve sinir dokusunun yenilenmesini destekler
Erkeklerde ve kadınlarda libidoyu artırır
Belleği iyileştirmek, zihinsel uyanıklığı arttırmak ve nörolojik dokuların genel doku yenilenmesini sağlamak için beyindeki nöronlar arası iletişimi güçlendirir.

5 thoughts on “Ülkemizde Bir İlk Daha

 • 18 Nisan 2020 tarihinde, saat 11:43
  Permalink

  Monoatomik altın ve platin suyu konusunda görüşmek istiyorum

  Yanıtla
  • 19 Nisan 2020 tarihinde, saat 23:17
   Permalink

   05447811115 numaralı telefonu arayarak detaylı bılgı alabılırsınız

   Yanıtla
 • 28 Nisan 2020 tarihinde, saat 19:52
  Permalink

  Titanyum dioksit ile angstrom titanyum aynı seymi

  Yanıtla
  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 19:00
   Permalink

   05447811115 numaralı tel daha detaylı bılgı alabılırsınız

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.