Yaşlanma Karşıtı Krem

Active Essentials® – Advanced Gold Cream

Yaşlanma Karşıtı Krem

Kolajen kaybı sebebiyle oluşan yaşlanma belirtilerini altın parçacıkları, c vitamini ve peptit içeriği ile savaşarak düzeltir. Bunun sonucunda  aktif bileşenlerle zenginleştirilmiş yaşlanma karşıtı etkinlik sağlar. Mükemmel bir cilt görünümü sağlayan yaşlanma karşıtı bakım kremimizi hemen deneyin.

İlk çizgileriniz kendini göstermeye başladığında Active Essential yaşlanma karşıtı krem kullanmak cildinizin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olacaktır. Bu sayede cildiniz ışıl ışıl bir görünüm sağlayacaktır. İçerisinde bulunan E vitamini , hindistan cevizi yağ, shea butter bulunmakta. Bunlar da cildinizin kaybetmiş olduğu nem dengesini kazandırarak esnek bir cilt yapısına sebep olmaktadır.

Bazal hücreleri aktive eden altın cildin yenilenme hızını artırır. Böylelikle ince kırışıklıklar, çizgiler, izler gibi cilt dokusunu destekler. Altının anti bakteriyel özelliği sayesinde akne oluşumunu önlemektedir. Aynı zamanda egzama, mantar enfeksiyonları, deri döküntüsü, yaralar, deri yanıkları gibi çeşitli cilt problemlerini tedavi etmek için de altın kullanılmaktadir .Güneşin zararlı ışınları ve zamanla oluşan melanin üretimi artışı cilt tonu eşitsizliğine sebep olmaktadır. Buna karşın altın artan bu pigmentin uretimini dengeleyerek cilt tonu eşitsizliğini gidermektedir. Altın güçlü bir antioksidan özelliğiyle olumsuz çevre faktörlerine karşı koruyucu bariyer görevini üstlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.