5 PPM KULLANIM ŞARTLARI

5 PPM Kolloidal gümüş suyu 6 ay ile 2 yaş arasında çocukların kullanımı için uygun olan ppm değeridir.Koruma amaçlı kullanıldığı gibi kronik rahatsızlıklar içinde önerilir.

KULLANIM ŞEKLİ

5 ppm kolloidal gümüş suyu bağışıklık sistemini güçlü tutmak,herhangi bir enfeksiyon karşısında enfeksiyonu yok etmek amaçlı kullanılmaktadır.oral alarak alınabileceği gibi göz damlası ,burun spreyi, kulak içine damlatılarak kullanılabilir,nebulizatör cihazının ilaç hazne kısmına gümüş suyunu koyarak buharını burun ve ağız yoluyla solumak başta bronşit olmak üzere tüm üst solunum yolları rahatsızlıklarında etkisini hızlı görebileceğiniz tedavi yöntemdir.

Aç karnına tüketmeniz önemli bir faktördür.Ağız içinde bekletme imkanınız var ise bekletilip bir miktar ısındıktan sonra yutulması etkisini hızlandırıcı bir diğer faktördür.
Kolloidal gümüş suyu kullanım esnasında çiğ sarımsak ve alkol tüketiminden uzak durulmalıdır.

Kullanım Dozu

Kullanım dozu kullanım amacına göre değişmektedir bağışıklık sistemini güçlü tutmak ve olası bir rahatsızlıktan korunmak amaçlı kullanıyorsanız haftada iki ya da üç kere 5 ml yeterli olur.Özellikle bebekler için enjektör yardımı ile vermeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır.Kronik bir rahatsızlık var ise ilk bir ay sabah öğle akşam olmak üzere 3 doz şeklinde 5 ml verilmelidir.Bir ay sonunda dozu sabah akşam şeklinde devam ettirmeniz sizin menfaatinizedir.Semptomlar bittiğinde ise haftada 2 kere kullanmanız yeterlidir.Sonuç olarak kullanım şekli duruma ve kullanım amacınıza göre değişiklik göstermektedir.

SAKLAMA KOŞULLARI

Kolloidal gümüş suyunu herhangi metal ile temasından kaçınmak gerekir aynı zamanda elektrikli aletlerin yanında tutmamak,buzdolabında saklanmamalı. Kolloidal gümüş suyunu oda sıcaklığında ve kutusunda, gün ışığı görmeyecek bir alanda muhafaza etmeniz gerekir,çünkü Kolloidal gümüş suyu iyonik yapılı nano gümüş partiküllerinden oluştuğu için parçacıklarda dibe çökme gözlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021© BioSimya.Tüm hakları saklıdır.